Këngëtarja shqiptare bën “për një lek” komentuesen që e ofendoi për format trupore

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtarja shqiptare bën “për një lek” komentuesen që e ofendoi për format trupore

Këngëtarja shqiptare, Xhesika Polo ka marrë në adresën e saj të “Instagram” disa mesazhe ofenduese nga një ndjekëse.

 

Polo kishte publikuar disa foto nga plazhi, ndërsa e ofendonte për format e saj trupore.

 

Advertisement

“Pa u kon lop s’del njeriu në këtë gjendje… apo të doket trupi seksi? Më erdhi keq me të shkru në publik po të shkruaj në privat”, i shkuante ajo këngëtares.

 

Këtë mesazh, këngëtarja e bëri publike, duke i dhënë edhe një përgjigje komentueses.

 

Advertisement

“Duhen bërë publike mesazhet nga njerëz të sëmurë si puna e kësaj që të zënë mend! I duket sikur po më bën nder që po më shan në privat dhe po ma kursen “turpërimin” INJORANCA NUK KA BRIRË! Mjerë fëmijët që rriten nga njerëz si ty që mllefin e jetës së trishtuar ja nxjerrin dikujt si unë që si bëj keq askujt thjesht jetoj si t’më dojë kokrra e qejfit dhe fle rehat!”, shkruan Xhesika Polo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy