Mbaji flamurin serb mbi trupin e saj duke kënduar/ Rita Ora në qendër të kritikave (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mbaji flamurin serb mbi trupin e saj duke kënduar/ Rita Ora në qendër të kritikave (VIDEO)

Një ngjarje provokuese ka ndodhur në një nga koncertet e këngëtares Rita Ora ne Hungari, qe ka shkaktuar dhe një reagim të ashpër nga fansat e saj në Shqipëri dhe Kosovë.

 

Teksa ishte duke performuar në Hungari, Rita është parë teksa i hedhin  flamurin serb. Në videot të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit, këngëtarja shqiptare shihet teksa valvit në duar flamurin serb, madje edhe mbulohet me të.

 

Advertisement

Nga ky veprim i Ritës, fansat janë zemëruar me të dhe kanë shpërthyer në rrjetet sociale, ndërkohë ka dhe disa të tjerë të cilët thonë se këngëtarja nuk e ka bërë me vetëdije këtë gjest, pasi ka menduar se ishte flamuri hungarez qe ngjan me ate serb.

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy