“Me legjendën e…”/ Çfarë i bëri bashkë Sabri Fejzullahun dhe Emina Cunamulajn?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Me legjendën e…”/ Çfarë i bëri bashkë Sabri Fejzullahun dhe Emina Cunamulajn?

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka publikuar një foto me modelen shqiptare, Emina Çunmulaj, e cila jeton prej vitesh në Amerikë.

Ndërsa shkruan se ndihet krenar për arritjet e saj, ai e quan modelen “legjendën e pasareleve botërore”.

Advertisement

“Me legjendën e pasarelave botërore , miken dhe humanisten e madhe! Krenar me ty”, shkroi ai krahas fotos.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy