Me muzikë dhe kërcim, Ditea dhe Artemisa “ndezin” atmosferën në kuzhinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Me muzikë dhe kërcim, Ditea dhe Artemisa “ndezin” atmosferën në kuzhinë

Ditea dhe Artemisa e kanë nisur ditën me energji pozitive.

Teksa po bënin punët e shtëpisë ato kanë pastruar së bashku duke kërcyer dhe kënduar.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP. /vizionplus.tv/

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy