Mes batutash dhe të qeshurash, Albano imition perfomancat e Valerit: Është i madh!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mes batutash dhe të qeshurash, Albano imition perfomancat e  Valerit: Është i madh!

Fermerët e kanë nisur ditën me energji pozitive dhe batuta mes tyre.

Teksa po bënin shaka me njëri-tjetrin, Albano ka filluar të imitojë Valerin, gjë që ka shkaktuar të qeshura mes tyre.

Aktorit i duken gazmore perfomacat e Valerit dhe një gjë që i ka tërhequr atij vëmendjen është se ai nuk preket nga fjalët e të tjerëve dhe është shumë i qetë.

“Valeri ka thënë batutën që nuk është thënë asnjëherë këtu më parë. Ishte duke kërcyer dhe Xhesika i thotë po boll se le nam me një ton të rëndë. Ndërsa ai iu përgjigj shumë qetë ‘po mirë moj, nami për t’u lënë është’’’, tha Albano.

Advertisement

Imitimi i Albanos ka shkaktuar të qeshura mes fermerëve dhe Valerit. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy