Modelja e njohur ndan me ndjekësit fotot nga shtrati, “e veshur” vetëm me bizhuteri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Modelja e njohur ndan me ndjekësit fotot nga shtrati, “e veshur” vetëm me bizhuteri

Emily Ratajkowski është fotografuar në shtratin e saj, “e veshur” vetëm me bizhuteritë e saj.

Modelja e njohur ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj personale në Instagram.

Në to, ajo shihet e shtrirë në çarçafë të bardhë saten, dhe reklamon unazt që zbukurojnë dorën e saj.

Advertisement

Siç shihet edhe në foto, Emily Ratajkowski nuk ka veshur gjë tjetër veç këtyre bizhuterive, ndërsa në njërën nga fotot ajo e mbulon trupin e zhveshur me një çarçaf.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy