Moderatorja shqiptare poston fotot “hot” me bikini, ndjekësit kapin detajin që… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prej disa kohësh, Megi Pojani po bën naming në showbiz-in shqiptar. Bukuroshja e ka nisur karrierën e saj si gazetare në Hostel by Anabel.

Por më pas Megi provoi edhe aktrimin në “LLT” ku ka rezultuar e suksesshme.

Ndërkohë ajo është edhe mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston shpeshherë foto apo video mjaft seksi.

Advertisement

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka vendosur që të ndajë me ndjekësit disa poza ku shfaqet e veshur me bikini.

Fotot e saj janë pëlqyer me mijëra herë dhe kanë marrë qindra komente. Teksa ka marrë shumë komplimente, ka patur edhe nga ata që kanë patur kritika për të.

Madje ka disa fanse që kanë vënë re një detaj tek ajo. Sipas tyre, moderatorja është shëndoshur paksa.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy