Ndodhej me pushime, humb jetën në jaht infuencerja e njohur 36-vjeçare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndodhej me pushime, humb jetën në jaht infuencerja e njohur 36-vjeçare

Sipas raporteve lokale, një influencuese e njohur bukurie tuniziane vdiq pasi pësoi një atak të dyshuar në zemër teksa ishte në një jaht në Maltë.

Farah El Kadhi, 36 vjeç, e cila grumbulloi më shumë se 1 milion ndjekës në Instagram, vdiq të hënën në spitalin Mater Dei rreth orës 6:30 të mëngjesit, raporton Times of Malta.

Ylli i mediave sociale dukej se nuk kishte lëndime të dukshme kur u shtrua në spital, me një hetim magjistral të nisur për të zbuluar shkakun e saktë të vdekjes.

Kadhi ka qenë me pushime në Maltë, ku ka promovuar edhe kompani dhe marka në Instagramin e saj.

Advertisement

Postimet e saj të fundit në mediat sociale e shfaqën atë në qytetin e St. Julians, përgjatë bregut verilindor të Maltës dhe në një varkë të ankoruar në marinën Vittoriosa.

Ndikuesja tjetër dhe shoqja e ngushtë Soulayma Hneynia konfirmoi vdekjen e Kadhi, duke deklaruar në një histori në Instagram se shoqja e saj vdiq “në mënyrë paqësore në gjumë”./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy