Nëna e katër fëmijëve habit të gjithë, del pa pantallona në rrugë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nëna e katër fëmijëve habit të gjithë, del pa pantallona në rrugë (FOTO)

Kim Kardashian nuk e ka aspak problem që të tregojë edhe anën e saj të egër, gjatë kësa periudhe të izolimit si pasojë e Covid-19.

39-vjeçarja ka ndarë së fundmi me 171 milionë ndjekësit në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet super seksi.

Ajo shprehet se “vishet edhe rregullohet, edhe pse nuk ka ku të shkojë”. Në fotot në fjalë, ylli televiziv shfaqet e gjitha e veshur me të bardha.

Advertisement

Pranë një makine luksoze, nëna e katër fëmijëve ka pozuar me të brendshme dhe me një palë “pantallona” që tregojnë më shumë seç duhet.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy