Një baba shembullor! Kjo foto e Lorik Canës me femijët në shtrat të kënaq sytë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Një baba shembullor! Kjo foto e Lorik Canës me femijët në shtrat të kënaq sytë (FOTO)

Një baba shembullor! Kjo foto e Lorik Canës me femijët në shtrat të kënaq sytë (FOTO)

Lorik Cana meriton që të quhet babai i vitit. Kjo për faktin se ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare kujdeset në mënyrë shembullore për fëmijët e tij.

Kujtojmë se në janar të këtij viti, futbollisti i njohur u bë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica, solli në jetë vogëlushen e tyre, Enkeleida.

Tashmë, Enkeleida dhe djali i madh, Boiken, janë kthyer në personazhet kryesorë në llogaritë e prindërve në “Instagram”.

Advertisement

Cana poston herë pas here momente me dy fëmijët, ku tregon se kujdeset maksimalisht dhe kalon me ta pjesën më të madhe të kohës së tij.

Ndërsa së fundmi, ai ka vendosur që të ndajë me ndjekësit një foto të ëmbël mevajzën dhe djalin, që na kënaqi sytë!

Ata shfaqen të shtrirë në shtrat, të tre duke fjetur thuajse në të njëjtin pozicion, ndërsa e vogla qëndron mbi shpinën e babait të saj.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy