Një mami seksi, Olta Gixhari zbulon barkun e rrumbullakosur me rroba banje (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Një mami seksi, Olta Gixhari zbulon barkun e rrumbullakosur me rroba banje (FOTO)

Muajin e kaluar, Olta Gixhari vendosi që të ndante me fansat e saj lajmin e bukur se ishte në pritje të ëmbël.

Teksa qëndon në Spanjë me partnerin, aktorja e njohur ndan herë pas here në “Instagram” foto apo video të ndryshme.

Olta ka publikuar vetëm një herë foto me partnerin, por duke mos i treguar portretin, pasi ai nuk dëshiron që të jetë person publik.

Advertisement

Por kjo nuk e ndal Gixharin që me ndjekësit në “Instagram” të ndajë foto ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Një ditë më parë, Olta ka marrë vëmendjen e rrjetit me një foto ku shfaqet me rroba banje dhe tregon barkun e rrumbullakosur që i është rritur shumë.

Ajo ka pozuar përpara pasqyrës dhe e themi me plot gojën se duket një bishë e vërtetë dhe mami më seksi që na kanë zënë sytë!

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy