Një motër për Amarin? Olta Gixhari: Do ta bëj sapo…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Edhe pse djali i saj Amar është ende i vogël, Olta Gixhari e ka menduar edhe një bebe tjetër. Me sa duket, ajo ka dëshirë që Amar të bëhet me motër, pasi në një foto nga plazhi me kamardaren dhe pishinën e të birit në dorë, imagjinon dhe një flamingo rozë. “Do ta bëj dhe gocën, sa të më lirohen pak duart për një Rosa flamenco“, shkruan ajo.

Ndoshta që vitin tjetër Oltën do ta shohim me një flamingo rozë në duar, sepse paralajmërimin e dha që tani./ Living

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy