Noizy jep lajmin dhe zbulon disa detaje: Ky është vetëm fillimi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Noizy jep lajmin dhe zbulon disa detaje: Ky është vetëm fillimi!

Reperi i njohu shqiptar, Noizy do të publikojë së shpejti një projekt të ri muzikor.

Ai ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se kënga do të titullohet “Tunde”.

Advertisement

Artisti tregoi gjithashtu se kënga do të publikohet me datë 2 korrik, ndërsa i ka paralajmëruar të gjithë se “ky është vetëm fillimi”.

“Vetëm fillimi, mos harroni se këto janë sa për “nxemje”, ka shkruar Noizy.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy