Nora Istrefi sqaron të vërtetën për raportin me Robertin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nora Istrefi sqaron të vërtetën për raportin me Robertin

Robert Berisha dhe këngëtarja Nora Istrefi, edhe pse kanë 3 vjet të ndarë, marrëdhënia e tyre tërheq gjithnjë vëmendjen e mediave rozë.

Por raportet e mira që ka arritur të mbajë dyshja, për shkak edhe të vajzës së tyre Renee, kanë shkaktuar aludime se Roberti dhe Nora mund të jenë rikthyer sërish bashkë. Për pasojë, këngëtarja e ka shikuar të udhës t’iu japë fund njëherë e mirë dyshimeve të ngritura, duke shpjeguar të vërtetën.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy