Nudo në plazh? Gjyste Vulaj i heq të gjitha e shijon rrezet e diellit (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo është një nga këngëtaret që njihet për pozat e saj shumë provokuese dhe për veshjet ekstravagante. Është fjala për Gjyste Vulajn, e cila prej disa kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është edhe mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku nuk harron që të ndajë me ndjekësit momente pikante nga përditshëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në “Instastory”, ku tregon se po shijon rrezet e diellit. E sigurisht që edhe kësaj Gjyste ka marrë gjithë vëmendjen pasi duket se është “topless” në plazh.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy