Nuk keni për ta njohur! Genta Ismajli sapo bëri ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nuk keni për ta njohur! Genta Ismajli sapo bëri ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Prej vitesh jemi mësuar që ta shohim me të njëjtin look, por duket se Genta Ismajli ka menduar se tani ka ardhur koha për të ndryshuar.

Këngëtarja e njohur ka bërë ndryshim drastik, pasi është kthyer bionde platin.

Ajo ka ndarë një foto për ndjekësit e saj në “Instastory” dhe thuajse s’e njohëm me pamjen e re!

Advertisement

Këngëtares duket se i pëlqen pamja e saj e re dhe me siguri do ta shohim gjatë me këtë look.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy