“Nuk marr dot frymë”/ Aktorja e njohur turke tregon si i dështoi operacioni i hundës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktorja e njohur turke, Songul Oden, tregon se ka kryer opercacione plastike dhe tregon se ka pasur problem me ndërhyrjet në hundë.

Aktorja tregon se operacioni në hundë nuk i ka rezultuar suksesshëm, pasi i ka shkaktuar probleme me frymëmarrjen.

Ajo shton se për shkak të botoksit i është shkatërruar buzëqeshja.

“Pas operacionit në hundë nuk marr dot frymë. Kam kursyer shumë para për këtë operacion, por nuk ishte i suksesshëm pasi u dëmtua kërci. Bëra dhe dy operacione të tjera në hundë më vonë. Nuk mund të marr frymë lirisht. Duke qenë se qesh shumë, kam pasur rrudha rreth syve. Kam bërë botoks, por buzëqeshja më është shkatërruar,” – është shprehur Songul.

Advertisement

“Nuk marr dot frymë”/ Aktorja e njohur turke tregon si i dështoi operacioni i hundës shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy