Olsi Bylyku imiton Jonida Maliqin dhe tregon gjithçka në “Jonida’s room”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Olsi Bylyku imiton Jonida Maliqin dhe tregon gjithçka në “Jonida’s room”

Emisioni “Jonida’s room” në Vizion Plus nis ndryshe këtë herë, pasi ai që “moderoi” pjesën e dytë të emisionit ishtë pikërisht aktori Olsi Bylyku duke imituar JonidaMaliqin.

Përveç imitimit që i bëri Jonida Maliqit, Olsi tregoi dhe personazhe të tjerë të showbizit që ka realizuar.

“Sot ndoshta kam imituar dhe personazhin e fundit të shoëbizit që ishte Jonida Maliqi sepse pothuajse të githë i kam imituar. Përmendim këtu: Nora Istrefin, Era Istrefi, Noizy, Buta, Kida, Xhensila Myrtezaj etj.”

Ndër të tjera, Olsi foli dhe për personazhet më të vështirë që ka intervistuar, apo ata që i kanë kërkuar pyetjet pëpara se të shkojnë në emisionin e tij .

Advertisement

“Shumica e personazheve nuk mi kërkojnë pyetjet por ka patur të tillë që më kanë thënë ,ose ta heqim këtë pyetje ose ta trajtojmë pak më ndryshe,rregullim pyetjesh. Dhe do të përmendja këtu disa konkurentë të përputhen pasi kishin disa rregulla nga emisioni që kishin ikur dhe nuk duhet të flisnin për një periudhë kohe në lidhje më produksionin.Të ftuarit që vinë në program nuk bazohen tek influencaapo klikimet, por ne luftojmë për personazhe që deri diku kanë ikur nga tregu dhe ti kthejmë sërish influencën”, përfundoi Bylyku

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy