Pa reçipeta dhe vetëm me…, modelja e famshme “thyen” rrjetin me pozat super të nxehta (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pa reçipeta dhe vetëm me…, modelja e famshme “thyen” rrjetin me pozat super të nxehta (FOTO)

Falë formave të saj bombastike dhe fotografive shumë seksi, Demi Rose ka arritur që të mbledhë plot 14 milionë ndjekës në “Insagram”.

Madje me pozat e saj super “hot”, ajo arrin që çdo ditë t’i shtohen fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, Demi ka postuar disa foto ku shfaqet pa reçipeta si dhe ekpozon të pasmet e mëdha me të brendshme.

Ndjekësit janë “tërbuar” nga pozat e saj dhe nuk kanë ngurruar që t’i bëjnë komente nga më të ndryshmet.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy