Pak orë para gjysmëfinales/ Ronela Hajati ka një kërkesë për shqiptarët: Mos bëni shumë llafe…

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pak orë para gjysmëfinales/ Ronela Hajati ka një kërkesë për shqiptarët: Mos bëni shumë llafe…

Vetëm pak orë para performancës së saj në natën e parë të gjysmëfinales në Eurovision, këngëtarja Ronela Hajati ka një mesazh për t’i thënë shqiptarëve.

Përmes një foto në “InstaStory”, Ronela u ka kërkuar shqiptarëve dhe i ka këshilluar që mbrëmjen e sotme gjatë performancës së saj të lënë moralizmin dhe të kërcejnë.

Advertisement

“Kjo është për shqiptarët në Shqipëri: Mos bëni shumë llafe sot me moralizma po çohuni dhe kërcëni”, shkruan Ronela.

Ronela që prej momentit kur u shpall fituese e Festivalit të RTSH është përballur me një sërë kritikash.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy