Policia e gjobit për maskën/ Revoltohet Einxhel Shkira: Kur je vetëm në shtëpi, përdor prezervativ?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Einxhel Shkira ka marrë një gjobë pse ishte në rrugë pa maskë dhe jashtë orës 22.00, kohë kur nis shtetrrethimi gjatë natës.

 

Shkira tregoi në Instagram se nuk e kishte vendosur maskën sepse ishte vetëm.

 

Advertisement

Por ky argumentim nuk ka bindur policët. Ajo u shpreh e revoltuar në rrjetet sociale pasi ju firmos gjoba.

 

“Ky muhabeti i karantinës në orën 10 paska qenë serioze, nuk ka qenë shaka. Sapo kalova 2 patrulla, të parës i kalova, të dytës te lagjia më ndaluan dhe më thanë se sapo bëra 2 shkelje. Isha jashtë orarit dhe nuk kisha maskë. Nëse unë e kam kaluar Covidin dhe nuk ka kush ma ngjit më dhe nuk kam kujt t’ja ngjis pse duhet ta mbaj maskën. Nëse unë jam vetëm në rrugë pse duhet ta mbaj maskën? Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ?”

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy