Publikohen pamjet e rënda! Reperi i njohur shkelmon dhe tërheq zvarrë të dashurën në hotel

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Publikohen pamjet e rënda! Reperi i njohur shkelmon dhe tërheq zvarrë të dashurën në hotel

Një video survejimi e vitit 2016 e publikuar nga CNN tregon reperin Sean “Diddy” Combs ku kap, shtyn, tërheq zvarrë dhe shkelmon të dashurën e tij të atëhershme Cassie Ventura gjatë një grindjeje që përputhet me pretendimet në një padi federale tashmë të zgjidhur të ngritur nga Ventura në nëntor.

Në video, Ventura del nga një dhomë hoteli dhe ecën drejt ashensorit. Combs, duke mbajtur një peshqir rreth belit, vrapon në një korridor pas Venturës. Ai e kap atë nga pjesa e pasme e qafës dhe e hedh në dysheme. Duke mbajtur ende peshqirin e tij të mbyllur me njërën dorë, ai më pas kthehet për ta goditur me shkelm, siç tregon video.

 

Advertisement

Ndërsa Ventura është në tokë, Combs nxjerr një çantë dhe valixhe nga dyshemeja pranë ashensorëve. Ai kthehet dhe e godet përsëri Venturën ndërsa ajo shtrihet pa lëvizur në dysheme. Rreth katër sekonda ndodhin midis dy goditjeve, sipas videos. Më pas ai e tërheq zvarrë Venturën me xhupin e saj drejt një dhome përpara se të largohet.

Ventura më pas shihet duke u ngritur ngadalë. Ajo mbledh sendet nga dyshemeja dhe lëviz për të marrë një telefon në murin e korridorit pranë ashensorëve. Krehër, ende në një peshqir dhe çorape, kthehet. Një pasqyrë drejtpërsëdrejti përballë kamerës së sigurisë tregon Combs që duket se e shtyn Venturën.

Disa sekonda më vonë, ai ulet në një karrige, rrëmben një send nga tavolina dhe e hedh me forcë drejt Venturës. Combs shihet duke u larguar, më pas kthehet në drejtim të Venturas edhe një herë kur hapet një derë ashensori dhe dikush duket se po del.

Ventura, e cila arriti një marrëveshje të pazbuluar me Combs, nuk pranoi të komentojë videon.

Advertisement

Avokati i Venturës, Douglas H. Wigdor, tha: “Videoja tronditëse vetëm sa ka konfirmuar më tej sjelljen shqetësuese dhe grabitqare të zotit Combs. Fjalët nuk mund të shprehin guximin dhe qëndrueshmërinë që ka treguar zonja Ventura duke u paraqitur për ta nxjerrë në dritë këtë”./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy