Puthja që konfirmoi çdo gjë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen hapur

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Që nga darja prej të fejuarit Alex, Jennifer Lopez është përfolur për një rikthim me ish- të dashurin e saj, aktorin Ben Afflec. Miqtë dhe burime të afërt i mohuan zërat duke i quajtur ato qesharake dhe thjesht një miqësi, por mesa duket çifti që deri dje dilnin pa dhënë asnjë konfirmim, sot treguan të kundërtën.

Në ditëlindjen e motrës së Jennifer, është bërë një video në të cilën duket qartë se ajo dhe Ben janë duke u puthur dhe pak më vonë shfaqet dhe djali i këngëtares.

Advertisement

Ky ishte konfirmimi që të gjithë po prisnim.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy