Refuzoi fansen me elegancë, ky moment i Dua Lipës bëhet viral në rrjet

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ylli i muzikës botërore Dua Lipa ka fituar vëmendjen e rrjetit sot me një video e bërë shpejt virale në internet, ku protagoniste ishte vetë këngëtarja dhe i dashuri i saj.

Një fanse e cila e njohur Duan përmes një tatuazhi që kishte në kurriz, ju afrua duke i kërkuar një foto. Por, përgjigja refuzuese e këngëtares me shumë finesë duke mos e bërë fansen të ndihet keq, është përgëzuar shumë nga komentuesit.

“Me vjen keq nuk mundem tani, por gjithsesi ishte shumë bukur të të takoj ty”, iu përgjigj ngrohtësisht Dua.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy