Reperi me famë botërore, Snoop Dogg ndjek në Instagram një këngëtare shqiptare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Reperi me famë botërore, Snoop Dogg ndjek në Instagram një këngëtare shqiptare

Ai është një ndër reperët më të famshëm dhe më të suksesshëm në botë. Po flasim për Snoop Dogg .

Reperi amerikan ka shtuar së fundmi në listën e tij të personave që ndjek në Instagram, këngëtaren shqiptare Kida.

Nuk dihet çfarë e ka shtyrë Snoop Dogg të marrë këtë vendim, por kujtojmë se Kida nuk është artistja shqiptare që ai ndjek në Instagram.

Dua Lipa, Bebe Rexha e po ashtu edhe Loredana janë në këtë listë.

Advertisement

Ky veprim tërheq vëmendjen, pasi Snopp Dogg ka 86.8 milionë ndjekës në platformën Instagram dhe popullariteti i tij është mjaft i madh dhe me ndikim në botë e rrjete sociale./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy