Reperi sapo ka dalë nga burgu, Nicki Minaj shfaqet super “hot” në klipin e ri (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Reperi sapo ka dalë nga burgu, Nicki Minaj shfaqet super “hot” në klipin e ri (FOTO)

Dy reperët e famshëm, Nicki Minaj dhe 6ix9ine, kanë publikuar së fundmi klipin e tyre më të ri.

Edhe pse ka pak ditë që është liruar nga burgu, 6ix9ine duket se po bën namin me projekte të reja. “Trollz” është titulli i këngës dhe që menjëherë i “ngriti” temperaturat për këtë verë.

Në videoklip, Nicki shfaqet “topless” teksa është mbuluar vetëm me disa figura yjesh. Pamja e saj ekstravagante ka tërhequr jo pak vëmendjen në rrjet dhe të gjithë po flasin sot për Nicki-n.

Advertisement

Ndërkohë, 6ix9ine është në arrest shtëpie, por kjo nuk e pengon aspak reperin të bëjë këngë të reja dhe videoklipe hot!

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy