Rezarta Shkurta ndan çastet intime me bashkëshortin në jahtin luksoz

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rezarta Shkurta së fundmi është duke kaluar disa pushime përrallore në prani të bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha dhe vajzës Hera në bregdetin e mahnitshëm të jugut.

Momentet e saj më të bukura, këngetarja dhe biznesmenja ka venodsur ti ndajë me ndjekësit e saj në mediat sociale përmes një klipi te realizuar në një jaht luksoz dhe me disa pamje intime te çifitit duke puthur e përqafuar njëri tjetrin duke treguar kështu se dashuria e tyre është në kulminacion.

View this post on Instagram

Advertisement

• Gjysma ime ❤

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on Jul 12, 2020 at 11:55am PDT

“Gjysma ime”, ka shkruar Rezarta Shkurta në mbishkrimin e kësaj video, e cila duket të jetë një dedikim për bashkëshortin e saj, Ermalin.

Kujtojmë që po me të njëjtin titull, ajo kishte publikuar një këngë në dhjetor të vitit 2016 duke ia dedikuar po bashkëshortit të saj, i cili aso kohe ndodhej në burg.

Advertisement

Rezarta Shkurta ndan çastet intime me bashkëshortin në jahtin luksoz shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy