Rita Ora “ndez” rrjetin, publikon pamjet teksa bën “twerk” para kamerës (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rita Ora “ndez” rrjetin, publikon pamjet teksa bën “twerk” para kamerës (FOTO)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, po vazhdon të qëndrojë e vetizoluar në një fermë në veri-perëndim të Londrës.

Rita nuk është vetëm, pasi aty qëndron edhe motra e saj Elena dhe disa miq të tjerë. Edhe pse të izoluara si pasojë e pandemisë Covid-19m motrat bukuroshe argëtohen dhe kalojnë kohën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Rita madje e ka publikuar një video ku shfaqet duke dridhur të pasmet para kamerës.

Me videon e postuar këngëtarja e ka rikthyer vëmendjen nga ajo.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy