Rita Ora tërbon plazhin/ Heq bikinit dhe del nudo

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rita Ora tërbon plazhin/ Heq bikinit dhe del nudo

Rita Ora doli nudo në plazh gjatë pushimeve në Ibiza. Këngëtarja me origjinë shqiptare shijoi një ditë relakaksuese me miqtë e saj dhe të dashurin Romain Gavras.

Ajo është kapur në momentin kur heq reçipetat dhe ekspozon gjoksin në diell. Me një “look” të shkujdesur dhe natyral, Rita duket se ka preferencë aksesorët e shumtë.

Advertisement

Ajo e kaloi ditën e pushimit duke dëgjuar muzikë dhe duke biseduar me miqtë.

The post Rita Ora tërbon plazhin/ Heq bikinit dhe del nudo appeared first on Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy