“Sapo më goditi trotuari”, Aurela Gaçe përplas keq makinën: Po prisja të bënte pip… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Sapo më goditi trotuari”, Aurela Gaçe përplas keq makinën: Po prisja të bënte pip… (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ka treguar një ditë më parë se ka përplasur keq makinën në përpjekje për të parkuar.

Në “Instagram” ajo ka postuar një foto të mjetit ku ka shpjeguar edhe e papritur që i ndodhi. Por nga mënyra sesi e tregon duket si një histori për të qeshur.

Me pak fjalë, fajin e kishte trotuari sipas Aurelës, e cila tha se po priste të sinjalizohej nga sensori i makinës për të ndaluar, që nuk bëri kurrë pip pip.

Advertisement

?? sapo më goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë??. Po ecja ngadaleeeee ngadaleeee ne parkim. Disa cuna benin me shenje,stop stop. Jo une, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj une??????? Lum shtëpia që më ka?☺”, shkruan ajo me humor.

Fansat e këngëtares ia vënë fajin karantinës, dhe me siguri ata që kishin kohë pa dalë me automjet e kuptojnë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy