Selena Gomez: Nuk çuditem që djemtë hezitojnë të dalin në takim me mua

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja dhe aktorja e e famshme, Selena Gomez është parë së fundmi në krahët e Aaron Dominguez dhe të gjithë u befasuan nga kjo lidhje.

Mirëpo, mesa duket, Selena-s nuk i pëlqeu e gjithë kjo vëmendje, duke treguar pse thashethemet janë problematike për zhvillimin e një histori romantike më një person në jetën e saj.

“Ne sapo kishim filluar të punonim. Sinqerisht mendova me vete, se nuk është çudi se njerëzit nuk duan të dalin me mua. Mendoj se njerëzve u intereson kjo pjesë vetëm sepse jam e re, dhe me moshën do u interesojë më pak. Tani për tani, kjo është një pjesë e punës sime që nuk më pëlqen. Jam mirënjohëse që nuk jam e përfshirë me dikë momentalisht”, u shpreh këngëtarja.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy