Bëni Like Struga.info në Facebook


Shpenzoi 500 mijë euro për t’u dukur si Kim Kardashian/ Pendohet modelja: Dua të dukem si më parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shpenzoi 500 mijë euro për t’u dukur si Kim Kardashian/ Pendohet modelja: Dua të dukem si më parë

Ish-modelja e Versace, Jennifer Pamplona ka shpenzuar thuajse gjysmë milionë euro për afërsisht 40 ndërhyrje estetike, në përpjekje për t’u dukur si Kim Kardashian.

 

Pas 7 vitesh, 29-vjeçarja ka kuptuar se të dukej si Kim Kardashian nuk ishte gjithçka që donte dhe tani është penduar, ndaj dhe ka vendosur t’i japë fund gjithë kësaj.

 

Advertisement

Ajo do të shpenzojë edhe 100 mijë euro të tjera për t’u kthyer siç ishte.

 

“Doja t’i ngjaja Kardashianit, por tani dua të kthehem vetvetja. U mërzita me njerëzit që më thonin Kim Kardashian. Nuk dua më të jem hija e dikujt tjetër. Fitova famë dhe para me pamjen time të re, por tani dua të dukem si më parë”, ka theksuar ajo.

Shpenzoi 500 mijë euro për t’u dukur si Kim Kardashian/ Pendohet modelja: Dua të dukem si më parë

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy