“Sunny Hill Festival” rikthehet në Kosovë/ Dua Lipa: E lumtur dhe me zemrën plot!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Sunny Hill Festival” rikthehet në Kosovë/ Dua Lipa: E lumtur dhe me zemrën plot!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, thotë se ndihet e lumtur pas rikthimit të “Sunny Hill Festival” në Kosovë.

 

Në një postim në Instagram ajo shkruan e festivali do të organizohet në shtëpinë e saj dhe në datat 27, 28 e 29 gusht do të jetë në Tiranë.

 

Advertisement

“E lumtur dhe me zemrën plot, jam krenare t’ju them se është vendosur që festivali ynë Synny Hill do të vazhdojë në shtëpinë bazë të tij në datat 4,5,6,7 gusht në Prishtinë, Kosovë dhe tani do të mbajmë edhe 26, 27,28 gusht në Tiranë të Shqipërisë. Mezi presim t’ju shohim të gjithëve atje! Më shumë emra do të zbulohet së shpejti… Me dashuri Dua”, ka shkruar Dua Lipa.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy