Super elegante me bikini, Manjola Nallbani merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Super elegante me bikini, Manjola Nallbani merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Pas lehtësimit të masave ndaj koronavirusit, shumë njerëz kanë vendosur që të shkojnë në plazh për të shijuar rrezet e diellit.

E duket se ditët e nxehta me diell po i shfrytëzon edhe këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Manjola Nallbani.

Kjo e fundit ka postuar në “Instagram” një foto, e cila ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve. Në foton në fjalë, Manjola shfaqet me rroba banje teksa shijon ditët me diell në det.

Advertisement

Fotoja e saj ka marrë me mijëra pëlqime si dhe ka marrë shumë komplimenta në lidhje me format e saj trupore.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy