Super “hot” nga vaska, Beatrix Ramosaj “tërbon” fansat e zhytur në… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Super “hot” nga vaska, Beatrix Ramosaj “tërbon” fansat e zhytur në… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare “tërbon” rrjetin me fustanin e çarë deri te pjesët intime (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, vazhdon që të tërheqë vëmendjen e fansave me postimet që bën në rrjetet sociale, ku është mjaft aktive.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet brenda në vaskë, e mbuluar me shkumë.

Me foton në fjalë, Beatrix ka treguar se është kthyer në Prishtinë pas një kohe të gjatë. “Natën e mirë Prishtina, ndihem shumë mirë pas rikthimit”, shkruan ajo krahas pozës mjaft provokuese.

Advertisement

Fotoja ka marrë me mijëra pëlqime dhe qindra komente ku ndjekësit e kanë komplimentuar për bukurinë dhe për format trupore.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy