Tayna shoqëron reperin e famshëm në protestat në Amerikë? Ja imazhet që publikoi “Daily Mail” (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tayna shoqëron reperin e famshëm në protestat në Amerikë? Ja imazhet që publikoi “Daily Mail” (FOTO)

Gazeta e njohur, “Daily Mail” ka bërë së fundmi nj% artikull rreth reperit të famshë, Tyga, i cili ishte i pranishëm në protestat në Amerikë.

Kjo media shkruante se reperi u shfaq i veshur i gjithi me të zeza, si dhe një maskë në fytyrë.

Madje pranë Tyga-s është edhe një femër, për të cilën shkruajnë se emri i saj është Tyana.

Advertisement

Vajza në fjalë po mbante një maskë në fytyrë dhe ishte veshur me veshje sportive, por që “DailyMail” e ngatërron me reperin e njohur shqiptare.

Madje, sipas këtij mediumi ajo i ngjan ish-partneres së Tygës, Kylie Jenner.

Për të plotësuar artikullin, “Daily Mail” ka publikuar edhe disa fotografi të Taynës të marra nga “Instagram”-i.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy