Totalisht rrëzëllitëse, Beniada Nishani shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Totalisht rrëzëllitëse, Beniada Nishani shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia

Eventi i Festivalit të Filmit në Venecia ka tërhequr të gjithë vëmendjen e mediave këto ditë, për shkak të yjeve që kanë shkelur mbi tapetin e kuq.

 

Të shumtë kanë qenë personazhet e botës së televizionit që kanë marrë pjesë, e sigurisht nuk mund të mungonin dhe ato shqiptare.

 

Advertisement

Modelja e njohur Beniada Nishani u shfaq totalisht rrezatuese në edicionin e 80-të Festivalit të Filmit në Venecia. E veshur me një fustan ngjyrë nude dhe kompletuar me kristale modelja nuk mund të mos e tërhiqte vëmendjen e pjesëmarrësve.

 

Pamjet i ka ndarë vetë Beniada me ndjekësit përmes një postimi në llogarinë e saj Instagram duke shkruar: “Ja pamjet nga tapeti i kuq i mbrëmshëm me rastin e filmit të Stephane Brizé me Guillaume Canet dhe Alba Rohwracher. Një film me një romantizëm të jashtëzakonshëm që në fund më la me lot në sy.”

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy