U eliminua nga “Ferma VIP”, Baby G nuk harron të përshëndesë Glorian: Për mua je fituese!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U eliminua nga “Ferma VIP”, Baby G nuk harron të përshëndesë Glorian: Për mua je fituese!

Brenda fermës kanë nisur edhe miqësi të vërteta. Me eliminimin e Glorias, Baby G është shprehur se ndihet e mërzitur, kjo pasi dy vajzat kalonin shumë kohë bashkë.

Teksa po qëndronte e vetme tek “Fakiri”, Baby G ka përcjellë një mesazh për Glorian nëpërmjet kamerave. Ajo u shpreh se për fermeren ajo është fituese dhe shumë e fortë.

“Gloria!  Të dua zemra Gloria! Je më e mira. Nuk e di ça do bëj pa ty! Të kam marrë tutat që flije ti. I kam veshur një ditë, por do ti kthej mbrapsht. Por, ti e di që ato njerëz që unë i dua, i kam marrë nga një rrobë për kujtim.  Je më e mira. Për mua ti je prap shumë e fortë! Për mua je fituese! Të dua shumë shumë shumë”, thotë Baby G për Glorian.  /vizionplus.tv

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy