U “kapen mat” në jaht, modelja shqiptare flet për lidhjen me Sylvester Stallone (FOTOT)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U “kapen mat” në jaht, modelja shqiptare flet për lidhjen me Sylvester Stallone (FOTOT)

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku ka reaguar pas lajmeve që bënë bujë në media në lidhje me marrëdhënien që ekziston mes saj dhe Sylvester Stallone

E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Heidi i ka hedhur poshtë aludimet për një lidhje mes tyre duke i quajtur absurde, pasi sipas saj, Stallone ka moshën e babait të saj.

Kemi qenë në një darkë. Sylvester një njeri i mire, i thjeshtë. Kemi qenë bashkë por thjesht punë. Mediat e kanë komplet gabim.

Ai ka moshën e babait tim. Nuk dua të përgjigjem shumë. Normale dhe ata do i fitojnë paratë në një mënyrë,”- u shpreh modelja.

Advertisement

Më poshtë fotot e drekës në jaht.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy