U “kryqëzua” se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi i kthehet ndjekëses

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U “kryqëzua” se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi i kthehet ndjekëses

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që jeton në Turqi, ka treguar marrëdhënien e veçantë me djalin e saj Efehan, duke ndarë shpesh momente me të nga përditshmëria.

Mirëpo, një foto të publikuar së fundmi në llogarinë e saj të “Instagram”, teksa shfaqet duke puthur në buzë të birin ka ngjallur shumë debate në rrjet, duke vënë në diskutim veprimin e modeles, nëse është i duhur apo jo.

Një nga ndjekëset e Almedëz e ka kritikuar këtë veprim dhe Almeda i është përgjigjur:

“A mësim të mirë po ju jepni këtyre fëmijëve bre, bravo ju qoftë juve nonave moderne tash. Spo ku ki me e puth veç në gojë a? Turp” , shkruan ajo.

Advertisement

“Hë se ty po të prisja mi Arjanita të na mësosh pak si të bëhemi mami” , iu përgjigj Arbenita.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy