U përfol për tekste banale/ Mozzik ka gati këngën e rradhës këtë të premte

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U përfol për tekste banale/ Mozzik ka gati këngën e rradhës këtë të premte

Pas super hiteve të Mozzik si “Madona” dhe bashkëpunimi me Kidën “PP”, duket se shume shpejt reperi po mendon të sjellë një tjetër këngë për të gjithë fansat.

Këngëtari ka bërë një postim së fundmi duke na lajmëruar se na duhen edhe 2 ditë për hitin e tij më të fundit të quajtur “Baby”. Pritshmëritë tashmë janë shumë të mëdha dhe jemi shumë kuriozë që të dëgjojmë këtë projekt të ri muzikor.

Konga e dytë e Albumit,” MozzArt ” BABY publikohet me datën 17 Korrik 🐐🐐🐐”- janë fjalët e tij në postim.

Duket se kjo është vera e reperit, i cili gjatë karantinës ka derdhur në vargje e nota të gjithë frymëzimin e tij dhe po surprizon çdo javë fansat me projekte të reja. Mozzik pritet që të sjellë vetëm super hite këtë verë.

Advertisement

The post U përfol për tekste banale/ Mozzik ka gati këngën e rradhës këtë të premte appeared first on Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy