VIDEO/ Ben Affleck i vjen në “maj të hundës”, sherr me fotografët te dera e shtëpisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Ben Affleck i vjen në “maj të hundës”, sherr me fotografët te dera e shtëpisë

Një sherr mes fotografëve dhe Ben Affleck u shkaktua fundjavën e kaluar kur ai donte të largohej nga shtëpia e tij në Los Angeles.

Në fakt, kur aktori doli në rrugën kryesore, ku e prisnin fotografët, ata, duke dashur të kapnin aktorin, filluan të fotografonin me blic, duke agravuar kështu aktorin.

“Dëgjo, burrë, do të më bësh një aksident,” i thotë Ben Affleck njërit prej fotografëve.

” E kuptoj “, dëgjohet duke u përgjigjur fotografi. “Mos i pulsoni blicët ndërsa zbres në rrugë. Mos e bëj këtë. Është e rrezikshme. Ju as nuk e dini nëse jam unë. Mund të shkaktoni një aksident”, vijon aktori.

Advertisement

Më pas ai kthehet në makinën e tij, por një fotograf e ndez sërish, duke bërë që aktori të shpërthejë sërish. “Ndalo, njeri. Është e rrezikshme kjo që po bën”, tha ai duke tundur kokën. “A e kuptoni? Nuk mund të shoh. Dikush do të lëndohet duke bërë këtë mal@@@@@”.

Ai vazhdon duke thënë: “Krishti im, vajza ime po vjen nga kjo anë. Nëse i ndezni dritat mbi të, po e vendosni në rrezik. A e kupton këtë?’ . “E shoh” dëgjohet të thotë sërish një fotograf.

Advertisement

Sipas thashethemeve, aktori ishte nisur drejt aeroportit për të marrë gruan e tij, e cila ndodhej në Itali. Mirëpo, ribashkimi i tyre nuk pati një fund të lumtur për Benin, pasi ai u fotografua duke u bërtitur fotografëve duke drejtuar gishtin me furi. Teksa po largohej, i kapi telefonin burrit. Gjatë rrugës për t’u takuar me J-Lo, ajo kishte veshur një bluzë ACDC gri të hapur dhe xhinse gri të errët. Ai kompletoi veshjen e tij casual me një palë atlete shumëngjyrëshe Nike.

Thashethemet për një divorc për çiftin po qarkullojnë prej javësh, me spekulime që u intensifikuan pasi Jennifer Lopez udhëtoi në Itali pa bashkëshortin e saj. Këngëtarja u kthye në shtëpi, me Benin që e mirëpriti në shtëpinë e tyre mbrëmjen e së dielës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy