VIDEO/ Bes Kallaku konfirmoi i prekur ndarjen në “Ferma VIP”, reagimi i papritur i Xhensilës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Bes Kallaku konfirmoi i prekur ndarjen në “Ferma VIP”, reagimi i papritur i Xhensilës

Bes Kallaku ka konfirmuar mbrëmjen e djeshme ndarjen nga Xhensila Myrtezaji. Aktori rrëfeu i prekur se fëmijët e tyre qëndrojnë me ish-bashkëshorten, dhe se takimet me vajzën janë më të shpeshta.

“Gocën e takoj më shpesh, djalin e shoh pak më rrallë sepse jetojnë me ish-bashkëshorten“, tha ai.

Ndërkohë, pak minuta më parë Xhensila ka publikuar një video ku ushtrohet në palestër, shoqëruar me këngën “Survivor” (i mbijetuar). Ky reagim vjen i papritur për fansat të cilët presin të dëgjojnë edhe versionin e saj./vizionplus.tv

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy