VIDEO/ Ija feston 85 vjetorin, Bes Kallaku organizon festën surprizë për gjyshen e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Ija feston 85 vjetorin, Bes Kallaku organizon festën surprizë për gjyshen e tij

Sot ka ditëlindjen gjyshja e Bes Kallakut. Ija reflekton padyshim mirësinë e gjysheve shqiptare, por me një ndryshim të vogël, ajo është e famshme.

Në këtë 85-vjetor, Bes Kallaku ka organizuar një festë për gjyshen e tij që siç thot edhe në urimin e tij, Ija është e të gjithëve.

“Ija, jo vetem e imja por Ija e t’gjithve bon 85 vjece sot. Zoti na i rujt gjysherit, duart e tyre qe na rriten, dashuria e tyre trendafil dhe lule dele. Urime o Trendafile (ky eshte emri i vertete i Ijes) “, shkruan aktori krahas një videoje shkëputur nga festa e ditëlindjes.

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy