Asnjë gol në Angli-Zvicër, mbyllet pjesa e parë e ndeshjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Asnjë gol në Angli-Zvicër, mbyllet pjesa e parë e ndeshjes

Pjesa e parë e ndeshjes çerekfinale mes Anglisë dhe Zvicrës ëhstë mbyllur në barazim pa gola.

Dy skuadrat e kanë kontrolluar topin thuajse në mënyrë të barabartë, me anglezët që kanë një epërsi të lehtë.

Edhe pse kanë pasur disa raste në zonë, asnjë goditje e të dyja skuadrave nuk ka shkuar drejt portës.

Kujtojmë që fituesi i ndeshjes do të përballet me Holandën ose Turqinë, të cilat do të luajnë ndaj njëra-tjetrës në mbrëmje. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy