Conference League/ Nuk ka fitues mes Olimpiakos dhe Fiorentinës, finalja shkon në kohën shtesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Conference League/ Nuk ka fitues mes Olimpiakos dhe Fiorentinës, finalja shkon në kohën shtesë

Janë mbyllur në barazim pa gola 90-të minutat mes Fiorentinës dhe Olimpiakos në finalen e Conference League.

Dy skuadrat kanë rrezikuar shumë pak portat respektive duke mos krijuar raste të pastra shënimi, pasi më shumë janë mbrojtur të mos pësojnë gol.

I vetmi gol i shënuar por që u anulua ishte ai i minutës së nëntë i shënuar nga Birhagi. Tashmë dy skuadrat do të duhet të luajë edhe 30 minuta të tjera për të mësuar fituesin.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy