De Ligt i jep fund zërave: Nuk largohem nga Bayern

Pinterest LinkedIn Tumblr +
De Ligt i jep fund zërave: Nuk largohem nga Bayern

Holandezi Matij De Ligt ka mohuar të gjithë zërat për një largim të mundshëm nga Bayern Munchen në maerkaton e verës.

Mbrojtësi ka deklaruar së fundmi se ai nuk e ka aspak në plan të largohet nga Munchen, dhe se po kalon një moment mjaft të lumtur.

“Jam i lumtur te Bayern Munich, nuk kam ndërmend të largohem. Ata më dhanë dashuri dhe tani jam i lumtur këtu”, – tha De Ligt.

24-vjeçari ka luajtur 17 ndeshje këtë sezon. Ky është sezoni i tij i dytë te Bayern.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy