Debutuesit kërkojnë të bëjnë surprizën, publikohen formacionet zyrtare të sfidave të fundit të grupit F

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidave të fundit të grupit F.

Portugalia e cila kërkon vendin e parë në grup, do të përballet me Gjeorgjinë.

Për luzitanët do të luajë Ronaldo në sulm Bashkë me Felix e Conceicao. Ndërkohë, Gjeorgjia do të luajë me yllin e ekipit Kvaratskhelia.

Debutuesit kërkojnë të bëjnë surprizën, publikohen formacionet zyrtare të sfidave të fundit të grupit F

Advertisement

Në sfidën tjetër Turqia përballet me Republikën çeke. Ylmaz, Arda Guler, Calhanoglu do të luajnë për Turqinë në formacionin fillestar, teksa Çekia shpreson të marrë 3 pikët.

Në krye të grupit ndodhet Portugalia me 6 pikë, ndjekur nga Turqia me 3 dhe Çekia e Gjeorgjia me nga një pikë. /vizionplus.tv

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy