Euro 2024/ Në një grup me Shqipërinë, dalin formacionet e sfidës Spanjë-Kroaci

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Euro 2024/ Në një grup me Shqipërinë, dalin formacionet e sfidës Spanjë-Kroaci

Formacionet e Spanjës dhe Koracisë janë zbuluar, teksa pak minuta na ndajnë nga ndeshja mes tyre.

Të cilësuar si “grupi i ferrit”,  Spanja dhe Kroacia, do të përballen në orën 18:00.

Në të njëjtin grup luan edhe Kombëtarja Shqiptare, e cila po ashtu do të ketë ndeshjen e saj të parë përballë Italisë. Ndeshja do të luhet në orën 21:00 në Signal Iduna Park të Dortmundit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy