Finalja e Conference League/ Mbërrin në Tiranë presidenti i UEFA Alexandër Ceferin dhe Zvonimir Boban

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Finalja e Conference League/ Mbërrin në Tiranë presidenti i UEFA Alexandër Ceferin dhe Zvonimir Boban

Presidenti i UEFA-s Alexandër Ceferin ka mbërritur në Tiranë në prag të finales së Conference League.

Ceferin është i shoqëruar nga legjenda e futbollit Zvonimir Boban. Ata u pritën nga presidenti i FSHD-së Armando Duka.

Advertisement

“Mirëprita pak minuta më parë Presidenti Ceferin dhe legjendën Zvonimir Boban. I garantova se do kalojnë një kohë fantastike në Shqipëri dhe organizimi jonë do të jetë perfekt”, shkruan Duka.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy